27 Aralık 2017 Çarşamba

I'm a bit skeptical.

Başıma gelenler bana hayatımızda tanrının elinin olmadığı fikrini verdi. Kontrol tanrıda değil. Bilmem kimde, belki de kaos hakim evrene. Astral seyahate ve hayaletlere inanır mısınız? Artık bu tür şeylere tanrıya inandığımdan daha fazla inanıyorum. Ölü insanların hayaletleri nasıl görülür bilemiyorum fakat yaşayanların ruhlarının dolaştığını biliyorum. Bazıları iyilerle kötüleri, ruhlarla cinleri karıştırıyor. Fakat artık hayalet gördüğünü söyleyen bir insana inanacak durumdayım. Belki ne gördüğü konusunda şüphelerim olabilir ama gerçekten bir şey gördüğüne inanırım. 

Ölen insanların ruhları nereye gidiyor?
Ya zaman yolculuğu gerçekten mümkünse ve bu şekilde dolaşan insanlar varsa?
Ya başka insanların ruhları hayatımızı yönlendirebiliyorsa?

Harmony Nice isimli makyajı çok hoşuma giden bir wiccanın youtube kanalına aboneyim. Onun paranormal deneyimlerini anlattığı videolar serisi bana bu konuları düşündürdü yeniden. 

Büyüdükçe bazı gizemlerin çözüleceğini düşünürdüm fakat daha fazla gizem çıkıyor ortaya, en azından benim için. Bir çoğu da çözülemeyecek, net bilgiye ulaşamayacağım şeyler ve ben, gizem çözmekten hoşlanırım. Evet, gizem severim ama o gizem çözülmeli yoksa belirsizlik gibi beni rahatsız eder. 

Tarot kartlarımı öfkeyle yırttım. İletişimi kesmek için yırttım. Nereden geldiğini ve hatta gerçekliğinden bile emin olamayacağım bir iletişimi sürdürmek istemedim. İsteğim dışında etkilenmek ve yönlendirilmek istemedim. 

Bilinmeyen en büyük korkuyu yaratır. Fakat siz akıllı bir varlık olduğunuzun bilincinde korkunuza sahip çıkmaya çalışın. Çünkü kendi korkunuz, pireyi deve yapar. Algının yanılsamalarını fark etmek için sakinliğinizi koruyun. Ama yaşadıklarınız konusunda emin olun, kendinize inanın. 

Soru sorun. Sormaktan korkutularak körelen aklın esiri olmayın.  

2 yorum:

  1. Güzel sona doğru çok güzeldi katılıyorum ...emeğine sağlık sevgiler .. not:birşey soracağım senin bloguna girerken denen içerik uyarısı veriyor ikidir öyle yaptı acaba bende mi bir sorun var dedim

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim yorumların beni daha çok ve iyi yazmam için motive ediyor. :) Yok o uyarıyı ne olur ne olmaz diye ben ayarlamıştım, daha rahat yazabilmek için.

      Sil